newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На столичних авторинках можуть з'явитися автомобілі-потопельники

213
На столичних авторинках можуть з'явитися автомобілі-потопельники

У страхових компаніях вже зараз підраховують майбутні збитки через учорашню зливу в Києві. "До нас за останні дні звернулися близько 20 водіїв, машини яких затопило. Це, звичайно, страховий випадок, якщо водій оформив поліс Каско, - розповів співробітник однієї з відомих страхових компаній. - Гроші будемо виплачувати і нікуди не дінемося, оскільки це прописано в договорах. Інша справа, чи будемо оплачувати всю вартість машини, якщо її порахують непридатною для пересування, або тільки витрати на ремонт. Але це вирішується тільки після оцінки. Нам би, звичайно, не хотілося відшкодовувати вартість автомобіля, оскільки мова буде йти про мільйони гривень".

Видео дня

Водії, машини яких затопило, а страховки немає, найчастіше продають свої автівки. Тому найближчим часом на столичних авторинках можуть з'явитися автомобілі-потопельники. "До нас вже приїжджав один. Заїхав в калюжу, заглух, поки витягали, машину повністю залило. Сказав, що буде продавати, а ми її повинні підготувати. "Водолазів" зазвичай вдається продати недосвідченим водіям ", - говорить механік одного з японських СТО Олексій.

За його словами, визначити "потопельника" зовні складно. "Треба подивитися покажчики поворотів, противотуманки, фари, стопи, чи є там конденсат всередині. Оптика повинна бути сухою. Запах в салоні зазвичай, як від солдатських чобіт, і видалити його неможливо. Можна заглянути під сидіння на пружини. Вони можуть бути в іржі. Під килимками, під обшивкою салону - пил, залишки піску. І головне - перевірити всі прилади. Щось точно не буде працювати", - каже Олексій. До речі, зараз на СТО через зливи справжня "хлібна пора". "На діагностику можна записати тільки через три дні - черга", - приблизно так відповіли на трьох станціях. Евакуатори ж підняли розцінки в три рази - до 300 гривень.