УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

МЗС Франції наполягає на продовженні бомбардувань Лівії силами НАТО

264
МЗС Франції наполягає на продовженні бомбардувань Лівії силами НАТО

МЗС Франції наполягає на продовженні бомбардувань Лівії силами НАТО, незважаючи на заклик країн БРІКС вирішити проблему політичним, а не силовим шляхом, заявив прес-секретар міністерства Бернар Валеро.

Раніше президент РФ Дмитро Медведєв за підсумками саміту БРІКС заявив, що країни-учасники саміту виступають за вирішення лівійського питання дипломатичними, а не силовими засобами. Він зазначив, що резолюції РБ ООН повинні виконувати без довільних інтерпретацій з боку окремих держав.

Реагуючи на цю позицію, МЗС Франції знову заявило, що війська союзників діють у суворій відповідності до резолюції РБ ООН для захисту цивільного населення. "Виходячи з цього та враховуючи важку гуманітарну ситуацію, яке дозволяє Каддафі наводити жах на населення, точкові удари по військовому обладнанню повинні продовжитися, як це було підтверджено 13 квітня на засіданні Контактної групи, тоді як на міністерському засіданні НАТО в Берліні сьогодні обговорюються дії більш надійні, ефективні і швидкі ", - сказав Валеро на прес-конференції в Парижі. Відповідаючи на питання, як позиція БРІКС співвідноситься з солідарністю міжнародного співтовариства, він заявив, що "міжнародна солідарність проявляється в рамках Ради Безпеки ООН і навколо цінностей, які захищає ООН".