Людям, які приїдуть до Львова, треба провести екскурсію до "Тюрми на Лонцького" - Наливайченко

537
Людям, які приїдуть до Львова, треба провести екскурсію до 'Тюрми на Лонцького' - Наливайченко

Голова політради "Нашої України" Валентин Наливайченко переконаний, що інформація, що стосується можливих провокацій завтра, 22 червня, - це сценарій розколу України, який написаний в Кремлі і виконується провокаторами.

За його словами, регіоналам та комуністам варто припинити збурювати суспільство. Натомість, Валентин Наливайченко наголосив, що влада повинна почати вирішувати соціальні питання та зобов’язання хоча б перед ветеранами та дітьми війни.

Разом з тим, Валентин Наливайченко вважає, що варто підтримати ті громадські ініціативи, які справді згадують жертв війни і відкривають правду.

"Друга світова війна почалася ще в березні 1939 року, коли Карпатська Україна взяла удар Гітлера на себе. Після цього саме 1939 року "геніальним" полководцем Сталіним у війну проти Фінляндії була кинута 44 українська дивізія, солдати якої замерзли без жодного пострілу. Десятки тисяч людей, які загинули в 1939 році, забуті. Зараз нам нав’язуть радянські міфи", - наголосив Валентин Наливайченко.

На його переконання, "нині треба думати про сьогодення, відкинути провокаторів і політиканів, особливо тих, що відповідають за злочини проти людства та наших дідів і батьків. Провокатори працюють на розкол країни і відвертають увагу від соціального захисту людей, бо права ветеранів - і УПА, і Другої світової - мають бути захищені вже зараз", - сказав Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко також прокоментував заяви так званого комітету "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіца".

"Ми розділюємося не за національною ознакою. Ми всі – проти фашизму та ксенофобії. Ми всі живемо в одній країні. Однак, на жаль, ми розділені по-іншому – є люди, які не сприймають концтабори, вбивства, тортури, голодомори, геноциди, а є люди, їх дуже небагато, які мріють, що це відновиться, особливо в Україні", - сказав голова політради "Нашої України".

Наміри згаданого комітету він назвав черговою провокацією. Як наголосив Валентин Наливайченко, людям, які приїдуть до Львова, потрібно буде провести екскурсію до музею "Тюрма на Лонцького". "Вони повинні піти туди, щоб почути і побачити правду про тортури, яких зазнавали люди спочатку від нацистів, а потім від НКВС", - підкреслив Валентин Наливайченко.