Королевська не вірить, що уряд скасує кримінальну відповідальність за економічні злочини

365
Королевська не вірить, що уряд скасує кримінальну відповідальність за економічні злочини

Зава віце-прем’єр-міністра Сергія Тигіпка про наміри влади скасувати кримінальну відповідальність за економічні злочини є сумнівною. Про це сьогодні заявила журналістам голова Комітету з питань промисловості та регуляторної політики і підприємництва, народний депутат Україні (фракція "БЮТ-Батьківщина") Наталія Королевська.

"Я дуже сумніваюсь, що наміри , задекларовані паном Тигіпком будуть реалізовані. Навіщо "винаходити велосипед"? Відповідний законопроект уже зареєстрований мною у Верховній раді. Ми вимагаємо від влади перейти від пустих обіцянок до реальних дій. Досить маніпулювати обіцянками", - наголосила Наталія Королевська.

За її словами, кримінальна відповідальність бізнесу, що сьогодні передбачена діючим законодавством, є інструментом тиску та фактично елементом політичної розправи над незалежними людьми. "Ми підготували іще дуже багато законопроектів, які спрямовані на покращення умов роботи бізнесу в Україні. Наше завдання – максимально зменшити тиск на бізнес та надати йому змогу працювати на українську державу",- підкреслила голова Комітету Верховної Ради. Наталія Королевська також нагадала: саме податки та збори, які сплачують підприємці, йдуть на виплати пенсій та зарплат у бюджетній сфері.

Довідково:

Проект Закону України № 9092 "Про внесення змін до деяких

законодавчих актів України щодо скасування кримінальної відповідальності за провадження господарської діяльності", автором якого є Наталія Королевська, зареєстрований у Верховній раді 2 вересня цього року. Даний нормативний акт передбачає вилучення з Кримінального кодексу України статей 205 і 209, і, тим самим, заміну кримінальної відповідальності за зазначені в них діяння (у сфері підприємництва) на адміністративну.

Наталья КоролевскаяСергей Тигипко