newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Клюєв: влада працює над покращенням життя громадян і ведення бізнесу

228
Клюєв: влада працює над покращенням життя громадян і ведення бізнесу

Влада послідовно працює над покращенням життя громадян і ведення бізнесу - саме цього щодня вимагає Президент України. Найяскравіший приклад - прийняття закону про скасування обов'язкового техогляду легкових автомобілів некомерційного використання. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Видео дня

За його словами, ініціатива Президента України щодо значного спрощення регулювання сфери автомобільних перевезень назрівала давно. Очевидно, що застаріла формальна процедура жодним чином не стимулювала власника автомобіля утримувати його в справному стані, заявив Андрій Клюєв. Перший віце-прем'єр-міністр України також зазначив, що усунуто також інші застарілі вимоги, паприклад, про обов'язкову наявність у водія нотаріально засвідченої довіреності на управління автомобілем. Процедури отримання цих документів відбирали у наших водіїв час і гроші, реально не виконуючи тих завдань, для вирішення яких колись були створені - наприклад, практично не впливаючи на безпеку на дорогах, заявив Андрій Клюєв.

Він також зазначив, що до останнього часу левову частку талонів про проходження технічного огляду власники автомобілів отримували формально, без реального проведення перевірки транспортного засобу. По суті, це була масова участь громадян у корупційних схемах, заявив Перший віце-прем'єр-міністр. "За оцінками експертів, щорічно громадяни нашої країни віддавали на таке "неофіційне вирішення питання" до мільярда гривень. Нам важливо поступово усунути умови і можливість для функціонування таких масштабних корупційних схем", - заявив Андрій Клюєв.

У той же час, контроль за технічним станом "комерційних" транспортних засобів, особливо тих, які перевозять пасажирів, повинен стати більш ефективним, заявив перший заступник глави уряду України. Тому, за його словами, тепер перед Кабінетом Міністрів стоїть завдання прописати якісні процедури, щоб не допустити появи нових корупційних механізмів.

"Для Президента і керівництва уряду це дуже важливо. Кабінет Міністрів практично на кожному засіданні розглядає питання, що стосуються зняття зайвих адміністративних бар'єрів і дерегуляції тієї чи іншої економічної сфери ", - заявив Клюєв.