УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Канадець вмерз в озеро, катаючись на каное

300
Канадець вмерз в озеро, катаючись на каное

У Канаді місцевий житель Норман Арманд Мартелл під час катання на каное на озері Медоу Лейк у Саскачевані вмерз у воду.

Видео дня

За словами рятувальників, які прибули на озеро, звільнення чоловіка тривало близько чотирьох годин.

Чоловік вирушив на прогулянку по озеру рано вранці, коли над водою ще був туман. Коли водоймище скувало льодом, Мартелл спробував самостійно дістатися до берега - він збирався залишити каное в озері і пройти по замерзлій воді до берега. Тим не менше, чоловікові не вдалося цього зробити, оскільки лід виявився занадто тонким і не витримував його ваги, і тоді канадець сів назад в каное і став чекати.

Родичі Мартелла занепокоїлися, що його немає вдома, і зателефонували до рятувальної служби. Рідні канадця повідомили, що він вирушив поплавати на каное, і до озера була відправлена рятувальна група. На те, щоб визволити чоловіка, пішло близько чотирьох з половиною годин.

На березі на Мартелла чекали медики, які оглянули його і доставили у клініку. До вечора того самого дня його вже виписали. Ніяких серйозних травм канадець не отримав.

У місті Медоу Лейк, де розташоване однойменне озеро, на даний час -16 градусів за Цельсієм. У вихідні в населеному пункті очікуються морози від -18 до -23 градусів за Цельсієм.