Експерт: уряд не піде у відставку мінімум до грудня

219
Експерт: уряд не піде у відставку мінімум до грудня

Прогнози заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка щодо відставки уряду Миколи Азарова восени цього року через різке погіршення соціально-економічної ситуації є передчасні, оскільки уряд на такий випадок створив спеціальну амортизаційну подушку, яка дозволить поліпшити ситуацію. Про це заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

"Це передчасні прогнози, оскільки запасу міцності цього уряду, політичного запасу міцності, я думаю, вистачить до грудня місяця, як мінімум», – заявив Віталій Кулик.

"Ніхто не виключає того, що у другій половині цього року ми зітнемося з другою хвилею, або черговою хвилею світової економічної кризи, чи європейської економічної кризи – цього ніхто не виключає. На це може накластися питання пенсійної реформи і питання ціни на газ, але є амортизаційна подушка, яка створена цим урядом, що дозволить знизити втрати. По-перше, є соціальні програми, які будуть зараз включені. Відповідно, чим ближчим буде час виборів, тим більше соціальних програм буде з’являтися в уряду. Уряд не самовбивця і, звичайно, що розпалювати ситуацію, приводити до поглиблення кризи він не буде", – зауважив він.