УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Гриценко не бачить серед українських олігархів патріотів

366
Гриценко не бачить серед українських олігархів патріотів

Доки за кадром стоятимуть ті люди, що і стояли, зміни державної політики не буде, вважає лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко. Він прокоментував нещодавню заяву найбагатших людей Франції та Німеччини, які заявили, що готові у складні для держави часи сплачувати більші податки. "Коли в США понад 60 мільярдерів взяли на себе зобов’язання віддавати 50 % своїх статків на вирішення найболючіших проблем суспільства, я публічно звернувся до наших олігархів", - повідомив Гриценко.

Видео дня

Він закликав найбагатших людей України наслідувати приклад американців. "Я поважаю, що ви сильні люди. Але подивіться, як ви живете. Ви не купуєте українське, завозите всю їжу, меблі, машини, літаки, навіть менеджерів і робітників на свої підприємства привозите із-за кордону. Ви ж живете в цій країні! Ну, хоча б із патріотизму і з якогось співчуття до тих мільйонів людей, які зараз страждають, поділіться. Не зреагували".

Тому Гриценко переконаний, що поки за спинами виборчих кампаній, парламентарів стоятимуть ті ж самі люди, змін державної політики не відбудеться. "Бо кожен олігарх має свою фракцію або частину фракції для того, щоб заблокувати будь-яке рішення, яке б’є по його бізнесу. Навіть у тому випадку, якщо це рішення суперечить інтересам держави", - констатує лідер "Громадянської позиції".