Гриценко: в олігархів є жирок, щоб самим заплатити за російський газ

396
Гриценко: в олігархів є жирок, щоб самим заплатити за російський газ

"Реформою номер один в Україні має стати енергозбереження. Проте, на жаль, в плані Президента Януковича серед 24 реформ цієї якраз немає", - заявив в ефірі програми "Свобода слова" голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. Народний депутат переконаний, енергозбереження – це не лише питання конкуренції на внутрішньому ринку, а й питання незалежності України у зовнішніх зносинах.

Голова "Громадянської позиції" вкотре наголосив на тому, що російський газ нам не потрібен, адже і власних енергетичних ресурсів достатньо, щоб задовольнити потреби країни. "Для населення та житлово-комунальної сфери власних енергоресурсів у нас достатньо. Російський газ потрібен лише підприємствам металургії та хімії, якими володіють олігархи. І мене не цікавить, де і за якою ціною вони його купуватимуть. То їхня приватна проблема", - зазначив Гриценко.

За його словами, ці олігархи за всі роки вкладали мільярди в яхти, фульбольні клуби та нерухомість, а не в модернізацію виробництва, щоб бути незалежними від російського газу. Так само вони, збуваючи свою продукцію закордоном за долари, рублі, чи євро, своїм українським робітникам платили мізерну заробітну плату і не дбали про екологію.

"В них є жирок, щоб самим заплатити за російський газ", - впевнений Гриценко. Він також підкреслив, за 3-5 років ефективної роботи в напрямі енергозбереження, а також після ревізії всіх наявних ресурсів можна буде взагалі відмовитися від російського блакитного палива.

Источник:Гриценко