newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Для кого насправді будується гелікоптерний майданчик під Каневом

258
Для кого насправді будується гелікоптерний майданчик під Каневом

У селі Пекарі, що під Каневом, почали будувати гвинтокрильний майданчик, вартість якого становить 96 мільйонів гривень. Як повідомляє прес-служба Кабміну, майданчик для гвинтокрилів будують у рамках підготовки до Євро-2012.

Видео дня

Планується , що наприкінці травня цього року всі будівельні роботи будуть завершені. В результаті гості Євро-2012 зможуть відвідати Шевченківські місця, економлячи час на дорогу.

Як показали громадські слухання, пекарівці сподіваються, що будівництво гелікоптерного майданчика дасть поштовх до розвитку села. Місцеві мешканці вважають, що насамперед буде капітально відремонтовано дороги. Водночас, хто саме буде користуватися новим майданчиком - не знають. Проте розповідають, що крім гелікоптерного майданчика тут також планують побудувати лижну трасу.

Нагадаємо, раніше заступник голови Верховної Ради Микола Томенко повідомив, що поцікавиться у прем'єра Миколи Азарова, навіщо для проведення Євро-2012 будувати гелікоптерний майданчик, і що саме робитимуть футболісти на Черкащині. Крім того, Томенко наголосив, що потрібно ретельно перевірити усі виконані роботи з підготовки до Чемпіонату на предмет фінансових порушень. На його переконання, Євро-2012 має бути в інтересах народу, а не на шкоду державному бюджету.

Водночас, Харківський міський голова Генадій Кернес повідомив, що у Харкові також побудують новий гелікоптерний майданчик. Його обладнають для надання медичної допомоги учасникам та гостям турніру Євро-2012.