newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Азаров зробив суворе попередження Табачнику у зв’язку з мітингом вчителів

198
Азаров зробив суворе попередження Табачнику у зв’язку з мітингом вчителів

Прем’єр Микола Азаров зробив суворе попередження міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитрові Табачнику за незабезпечення підняття зарплат освітянам. Про це Азаров заявив сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Видео дня

«Вчорашнє пікетування Кабінету Міністрів України вчителями з вимогами, які насправді уряд розглянув і задовольнив уже три місяці тому, – це констатація безвідповідальності профільного міністра і місцевих адміністрацій, які фінансують заклади освіти. Чому Ви чекали протестів людей найблагороднішої професії, до яких ми повинні ставитись з особливою увагою і повагою?», – заявив прем’єр.

Він висловив незадоволення тим, що питання підвищення зарплат освітянам не вирішувалось у звичайному режимі. «Я вкрай незадоволений тим, що Ви, Дмитро Володимирович, виявились нездатним вирішити це питання вчасно і без конфліктів. Ви навіть не вийшли до вчителів, не знайшли необхідних слів для своїх людей. Роблю Вам суворе попередження», – сказав Азаров.

Прем’єр наголосив, що на сьогоднішньому засіданні уряду розглянуть питання про встановлення 20-відсоткової надбавки тим педагогам, які досі її не отримували. Зокрема, це стосується психологів, вихователів дошкільних навчальних закладів.