newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Азаров має захищати інтереси України, а не "Газпрому" - політолог

258
Азаров має захищати інтереси України, а не 'Газпрому' - політолог

При всій любові до всього радянського та російського Микола Азаров як Прем’єр-міністр країни розуміє, що він зобов’язаний об’єктивно захищати економічні інтереси України, а не "Газпрому". Таку думку висловив політолог Віктор Небоженко, коментуючи можливість погіршення стосунків між Україною та Росією через вимогу української сторони переглянути газові контракти.

Видео дня

"Росії зараз дуже вигідні підписані газові контракти з країною, тим більше, коли відбувається страшна трагедія в Японії і жахлива трагедія в Лівії, ціна на нафту піднялася. А це є критерієм цін на газ, тому дійсно Микола Азаров як глава українського Кабміну, а не російського, намагається полегшити участь своєї економічної політики в Україні", – наголосив Віктор Небоженко.

На думку політолога, Микола Азаров хоче, щоб "Росія прислухалася до думки України і не так давила її зовнішньоекономічною кон’юктурою в енергоносіях".

"І при всій його любові до всього радянського та російського він все-таки прем’єр України, тому за рік роботи йому довелося звертати більше уваги на інтереси України", – зауважив експерт.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Микола Азаров у ході зустрічі з представниками британського бізнесу заявляв, що умови монопольної залежності від одного постачальника, який диктує Україні непідйомні ціни, згубні для економіки.