newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вибори 2012 року сприятимуть становленню громадянського суспільства - Куликов

267
Вибори 2012 року сприятимуть становленню громадянського суспільства - Куликов

Парламентські вибори 2012 року суттєво ситуацію в Україні не змінять, але сприятимуть подальшому становленню громадянського суспільства, дадуть досвід тим, хто вже через кілька років впливатиме на розвиток держави. Таке переконання висловив відомий журналіст, ведучий телепрограми "Свобода слова" Андрій Куликов.

Видео дня

"Наступні вибори кардинально ситуацію нагорі не змінять. Але вони будуть дуже гарним випробувальним майданчиком саме для тих, хто нарешті вирішив свою громадянську активність підняти на трохи вищий щабель. Вони стануть тренуванням, самонавчанням для дуже багатьох людей, які через три або п'ять років будуть більше впливати на, так би мовити, наочний результат", - зазначив Куликов.

На його думку, вже 2012 рік наблизить нас до неминучих змін. "Я вважаю, що неминучі зміни у нас будуть на краще, тому що так звані рядові громадяни стануть активнішими у політичному, громадському житті. Насправді найбільше надій я покладаю на самоорганізацію суспільства на низовому рівні - на рівні громадських об'єднань", - підкреслив журналіст.