УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Сніговий хаос в Австрії: туристичні курорти відрізані від світу

279
Сніговий хаос в Австрії: туристичні курорти відрізані від світу

Десятки туристів залишаються заручниками негоди на гірськолижних курортах Австрії. Вже кілька днів дороги в гірських регіонах країни завалені снігом та не можуть бути розчищені через загрозу сходження лавин.

Видео дня

Так багато снігу в Австрії не випадало останні 30 років. Кучугури на дорогах досягають майже чотириметрової висоти. Дорожнім службам вдалося відкрити кілька трас, але на них одразу ж утворилися затори в обидві сторони. До деяких населених пунктів неможливо дістатися навіть на потязі.

Тунель у Арльберг, який з'єднує Австрію з Швейцарією, завалило деревами. Заблоковано такі відомі курорти як Лех і Цюрс. Тим не менш, паніки серед туристів немає. Багато хто з них навіть радіє можливості продовжити відпочинок.

"Ну що тут сказати - навіщо нервувати і хвилюватися через те, що вищі сили вирішили продовжити тобі відпустку на день-другий? Навпаки, потрібно радіти, подивіться, як гарно навколо. Так класно відчувати, що тебе буквально завалило снігом. Умови просто прекрасні, тому хвилюватися нема про що. Залишається тільки отримувати задоволення", - так кажуть туристи.

За прогнозами метеорологів, позапланові канікули триватимуть в регіоні ще кілька днів. Йде теплий атмосферний фронт, і він загрожує новими опадами. Від снігового циклону вже постраждали Швейцарія, Болгарія і Сербія.