УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Нелегальні мігранти регулярно порушують українсько-словацький кордон

336
Нелегальні мігранти регулярно порушують українсько-словацький кордон

Мігранти нелегально переходили українсько-словацький кордон чи не кожного другого дня торік. Про це повідомила речник словацької поліції Агнеса Коперніцка. "Загалом торік виявлено 177 спроб нелегального переходу українсько-словацького кордону. З числа нелегалів заарештовано 394 особи", - зазначила Агнеса Коперніцка, додавши, що 120 мігрантів попросили політичного притулку у Словаччині.

Видео дня

Якби мігранти цього не зробили, їх, відповідно до угоди між Україною та Європейським Союзом, довелося б депортувати. "У випадку, коли не вдається встановити, з якої країни прибув мігрант, його відправляємо до табору біженців", - сказала речник словацької прикордонної поліції.

За інформацією Агнеси Коперніцкої, позаторік зафіксовано 195 спроб нелегального переходу українсько-словацького кордону, кількість взятих під варту становила 495 осіб. Якщо у 2011 році найбільше мігрантів прибували з Молдови, то у 2010-му - із Сомалі. Причому, організатори нелегального переходу вдалися до нової тактики - своїх клієнтів вони намагаються переправляти, пред'являючи для контролю прикордонникам фальсифіковані дозволи на проживання у Бельгії.