newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У "Фронті змін" розповіли, чи готовий єдиний список від опозиції

У 'Фронті змін' розповіли, чи готовий єдиний список від опозиції

У «Фронті змін» розповіли, як іде підготовка партійних списків від об’єднаної опозиції для участі у парламентських виборах-2012. Про це «Обозревателю» повідомили у прес-службі «Фронту змін».

Видео дня

«Вчора в ефірі програми «Свобода Слова» на ICTV лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк заявив: «Опозиції дуже важливо показати нову якість людей. В принципі владу можна взяти, а втримати її можна або так, як хоче Янукович - на багнетах, міліції, правоохоронній системі, або так, як хочемо зробити ми – через довіру людей, через те, що на наступних виборах люди проголосують не тому, що їм заплатити гроші, а тому що люди побачили в країні зміни. І для таких змін опозиція зараз вже сформувала єдиний список мажоритарних кандидатів. Тому що наше бажання - щоб ви побачили, за кого голосуєте. Щоб ви знали, що це люди, які знають, розуміють і вміють. Іще є дещо часу для того, щоб доформувати нашу команду. І я переконаний, що це будуть якісно інші люди. Ви побачите кожного - як на мажоритарному окрузі, так і в списку. Списки всі будуть розкриті, опубліковані персональні біографії кожного кандидата в депутати, на відміну від сьогоднішньої партії влади, де в багатьох чинних депутатів по 5-10 років прогалини в біографії», - розповіли у прес-службі.

До цього, як заявляє прес-служба, можна тільки додати, що список обов’язково буде оприлюднений після погодження з усіма учасниками об’єднаної опозиції.

«Щодо можливості формування єдиного партійного списку для участі в парламентських виборах 2012 року, Арсеній Яценюк сказав: «Ми плануємо йти об'єднаною опозицією і розглядаємо всі формати, в тому числі формат єдиного списку».