newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У 2012 році допомога по безробіттю становитиме 544 грн

258
У 2012 році допомога по безробіттю становитиме 544 грн

Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття встановив на 2012 рік мінімальні розміри виплат з безробіття. "Із 1 січня 2012 року встановлюється мінімальний розмір допомоги з безробіття у розмірі 544 грн", - повідомили у відділі зв'язків із громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості.

Видео дня

При цьому там пояснили, що такий рівень виплат стосуватиметься осіб, які протягом 12 місяців, що передували початку безробіття, працювали менш як 26 календарних тижнів (такі особи мають право на допомогу з безробіття без урахування страхового стажу), та тих, з ким було розірвано трудовий договір у разі: систематичного невиконання працівником своїх зобов'язань без поважних причин (якщо до нього вже застосовувалися заходи дисциплінарного стягнення); прогулу без поважних причин; появи на роботі у нетверезому стані; крадіжки працівником майна власника, встановленої судом.

Що ж до застрахованих осіб, які протягом 12 місяців, що передували безробіттю, працювали на умовах повного або неповного робочого дня не менш як 26 календарних тижнів, то їхня мінімальна виплата з безробіття, починаючи із 1 січня, становитиме 825 грн. "Ця сума може бути переглянута протягом року, виходячи з економічної ситуації, розвитку ринку праці і динаміки зростання зарплати", - запевнили в ДСЗ. Допомогу з безробіття у 2011 році отримували 1,2 млн осіб. Її середній розмір у грудні становив 878 грн.