УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Розслідування нападу на банк у Донецьку: заарештовані ще двоє. Відео

192
Розслідування нападу на банк у Донецьку: заарештовані ще двоє. Відео

Міліція затримала двох людей, що виготовили і продали зброю, з якої було вбито п'ять осіб при пограбуванні відділення "Приватбанку" у Донецьку. Про це заявив глава Міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Видео дня

Він, зокрема, розповів, що після знайдення зброї, з якої було вбито співробітників банку, правоохоронці встановили особу, що виготовила і продала затриманим цю зброю - саморобні пістолети. Нею виявився житель Харкова.

Зараз у відношенні нього і ще однієї людини, що була посередником у продажу зброї, порушена і розслідується кримінальна справа за незаконне виготовлення зброї. Він також заперечив інформацію ЗМІ про те, що нібито під час пограбування було викраденно 5,5 млн гривень.

"Проведена інвентаризація працівниками банку, й недостачі коштів не виявлено", - заявив Захарченко. Міністр також зауважив , що не відповідає дійсності заява родичів обвинувачуваних про те, що міліція затримала безневинних людей, при цьому нібито побивши їх, щоб вибити з них показання. Після цієї заяви була призначена судово-медична експертиза, за результатами якої тілесних ушкоджень в обвинувачуваних не виявлено, наголосив глава МВС.