УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ГПУ порушила справу проти адвоката, який незаконно завантажив і продав секретну інформацію

285
 ГПУ порушила справу проти адвоката, який незаконно завантажив і продав секретну інформацію

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти адвоката, який незаконно отримав інформацію з обмеженим доступом і продав ці дані.

Видео дня

Як повідомив відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури України в п'ятницю, справу порушено 5 січня за матеріалами органів Служби безпеки України за ч. 2 ст. 359 (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) та ч. 1 ст. 361-2 (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж) КК України.

"Встановлено, що цей адвокат в листопаді 2011 року за винагороду незаконно використовував спеціальний засіб для негласного отримання інформації та несанкціоновано збув отриману інформацію з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації", - наголошується в повідомленні.

Спеціальний засіб для негласного отримання інформації, електронний носій інформації та грошові кошти вилучено. Справу розслідує Головне слідче управління СБУ.