newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Уряд посилює боротьбу з наркотиками

282
Уряд посилює боротьбу з наркотиками

Кабінет Міністрів України видав розпорядження "Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної служби з контролю за наркотиками". Про це повідомили у прес-службі Державної служби з контролю за наркотиками.

Видео дня

Згідно з рішенням, яке датоване 11 січня 2012 року, міжрегіональні відділи Державної служби з контролю за наркотиками утворюються в Автономній Республіці Крим (з поширенням повноважень на м. Севастополь), у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Києві.

Створення цих підрозділів Державної служби України з контролю за наркотиками дасть змогу значно посилити контроль за легальним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, регулярно проводити регіональні планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у цій сфері, сприяти проведенню моніторингу наркоситуації на місцях, виявляти й оцінювати наявні та потенційні загрози національній безпеці, наголосили у прес-службі.

Діяльність кожного з підрозділів ДСКН України, що поширюється на кілька адміністративно-територіальних одиниць, також дасть змогу посилити моніторингову функцію служби та надавати населенню більше достовірної інформації з наркопроблематики. Територіальні органи служби є структурними підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, і створюються в межах граничної чисельності працівників ДСКН та коштів, передбачених на її утримання, наголосили в уряді.