newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Уряд збільшить фінансування Євро-2012

186
Уряд збільшить фінансування Євро-2012

Кабінет Міністрів пропонує у 2010 році збільшити фінансування об’єктів Євро-2012 до 12,3 мільярда гривень проти цьогорічних 8,7 мільярда. Про це повідомила прем’єр Юлія Тимошенко сьогодні під час громадського обговорення проекту державного бюджету на 2010 рік.

Видео дня

«Видатки на фінансування об’єктів Євро-2012 з урахуванням гарантій, з урахуванням всіх видатків становитимуть 12,3 мільярда – це аеропорти, стадіони, готелі, дороги і все те, що ми профінансуємо і що буде на десятки років вперед найкращим і наймодернішим порівняно з іншими країнами», – сказала голова уряду.

Прем’єр висловила переконання, що Верховна Рада затвердить запропонований Кабінетом Міністрів проект державного бюджету на 2010 рік.

У присутності представників профспілок і громадських організацій Тимошенко підписала цей документ і зазначила, що він буде одразу ж спрямований до парламенту, повідомляє "Радіо Свобода".

Крім Тимошенко, свій підпис під проектом держбюджету-2010 поставив виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський.