Буревій на Волині завалив дитячий табір: є постраждалі

285
Буревій на Волині завалив дитячий табір: є постраждалі

Під час буревію, який пронісся минулими вихідними територією Горохівського району Волині, постраждали діти, які перебували у дитячому таборі біля міста Берестечка.

Видео дня

Табір завалило деревами, багато дітей отримали численні травми.

Волинським рятувальникам, як з’ясувалося, про цю ситуацію нічого невідомо. Травмовані діти знаходяться у медичних закладах району та сусідньої Рівненщини.

Щодо стихійного лиха та кількості постраждалих, відповідні волинські служби коментарів не дають − переконують, що нічого про це не чули, пише "ЗІК".

Наразі вдалося з’ясувати, що до Берестечківської міської лікарні потрапила дівчинка з переломом тазу. З неофіційних джерел надійшла інформація, що ще одну 14-літню дівчинку із сильно травмованим хребтом одразу відправили до лікарні селища Демидівка (Рівненська область). По тому дитину у важкому стані перевезли до медзакладу Рівного.

Також вдалося дізнатися, що у лікарню Демидівки потрапила дівчинка із травмами, яка наразі перебуває на амбулаторному лікуванні. У ту ж лікарню потрапив і вчитель, який отримав множинну травму та перелом гомілково-ступеневого суглобу.

Діти брали участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави».