newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

145 млн, які уряд виділив для заходу країни уже в районах

174
145 млн, які уряд виділив для заходу країни уже в районах

145 млн грн, які уряд виділив Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій облдержадміністраціям з резервного фонду державного бюджету для подолання наслідків стихійного лиха 23–27 липня 2008, від учора вже доведені в райони, повідомив перший заступник міністра праці та соціальної політики України Павло Розенко під час брифінгу. А сьогодні вранці, за його словами, у Чернівецькій області вже здійснено перші виплати для сімей загиблих під час повені, повідомила прес-служба Міністерства праці та соціальної політики.

«Головам облдержадміністрацій зазначених регіонів Урядом доручено невідкладно підготувати до затвердження списки всіх осіб для надання допомоги. Зокрема, буде виплачено матеріальну грошову допомогу сім’ям загиблих – по 100 тис. грн. А також – перший транш матеріальної грошової допомоги: власникам житлового будинку, який повністю зруйнований, – 5 тис. грн на сім’ю; сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, – по 2,5 тис. грн на сім’ю; сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, – по 1 тис. грн на сім’ю», – розповів урядовець.

Видео дня

Але це, наголосив він, – авансові платежі, а потім – після детальних обстежень пошкоджень – буде здійснена друга частина виплат.

Павло Розенко закликав органи місцевого самоврядування, районні державні адміністрації якнайшвидше, буквально протягом одного-двох днів, сформувати потрібні списки, за якими органи соціального захисту населення через поштові відділення та відділення Ощадбанку здійснюватимуть виплати.

«Якщо сьогодні будуть складені такі списки по кожній родині, по кожному населеному пункту, завтра люди отримають гроші. Всі кошти вже у районах. І тепер швидкість виплат виключно залежатиме від мобільності і оперативності місцевих органів влади», – зазначив перший заступник міністра праці.