Вибори в Києві завадять школярам

210
Вибори в Києві завадять школярам

Комітет виборців України закликає Київську міську територіальну виборчу комісію не використовувати для голосування під час дострокових виборів у Києві приміщення шкіл, у яких проходитиме тестування випускників. Про це повідомляє прес-служба КВУ.

Видео дня

Комітет виборців нагадує, що 25 травня 2008 року відбудуться позачергові вибори Київського міського голови й депутатів Київської міської ради.

“Водночас, 23 травня 2008 року відбудеться загальне тестування випускників середніх шкіл з географії, а 26 травня – тестування з фізики. Для проведення тестування в Києві буде залучено приміщення 16 шкіл 23 травня і 14 шкіл 26 травня”, – вказується в повідомленні прес-служби.

У КВУ нагадують, що приміщення шкіл традиційно використовуються для розміщення там виборчих дільниць, а персонал освітніх закладів часто працює членами дільничних виборчих комісій. Крім того, представники комітету зазначають, що проведення голосування й тестування містить певні вимоги до облаштування приміщень. Відповідно, стислий графік проведення всіх цих заходів покладе додаткове навантаження на адміністрацію та персонал цих шкіл, що може призвести до неналежної підготовки й проведення як тестування, так і голосування. А затримка з підрахунком голосів на цих дільницях взагалі може поставити під загрозу організацію тестування, яке відбудеться 26 травня, наголошується в повідомленні КВУ.

Читайте також:

У Київі стартували вибори

Битва за Київ: до виборів допустили шістьох

Битва за Київ: перша поразка