Ющенко зустрівся «віч-на-віч» з Качиньським

177
Ющенко зустрівся «віч-на-віч» з Качиньським

У Варшаві розпочалася зустріч Президента України Віктора Ющенка й президента Польщі Леха Качиньського в форматі "віч-на-віч". Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Видео дня

Після завершення зустрічі глав обох держав розпочнуться українсько-польські переговори в розширеному складі й церемонія підписання спільних документів.

У рамках одноденного робочого візиту у Варшаві сторони обговорять питання співпраці в підготовці до ЄВРО-2012. Глава Української держави має намір запросити свого польського колегу на засідання Координаційної ради України з питань підготовки до чемпіонату, яке відбудеться у Львові 22 квітня 2008 року.

Глави держав планують підписати Спільну декларацію президентів України й Республіки Польща з поглиблення взаємодії між Україною та Польщею в підготовці до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.

Президенти також планують обговорити питання чергового засідання Консультаційного комітету президентів України й Польщі й результати Бухарестського саміту НАТО.

Після зустрічі глав обох держав заплановано українсько-польські переговори в розширеному складі. Сторони планують обговорити питання енергетичної безпеки, реалізації проекту Одеса - Броди - Плоцьк, питання місцевого прикордонного руху, а також спільного прикордонного й митного контролю. Також програмою візиту передбачено, що сьогодні у Варшаві президенти України й Польщі візьмуть участь у церемонії відкриття виставки «Скарби трипільської культури з приватної колекції «Платар» і зустрінуться з представниками української общини в Польщі.

У складі української делегації – заступник Голови Секретаріату Президента України Олександр Чалий, голова Національного агентства з підготовки й проведення ЄВРО-2012 Євген Червоненко.

Читайте на тему:

НАТО пообіцяло Україні членство завдяки Качиньському

Ющенко й Качиньський поговорять про НАТО

Польща мстить Росії за Україну