НАТО має підтримати український нейтралітет

162
НАТО має підтримати український нейтралітет

Україна має приєднатися до ПДЧ, щоб проводити реформи, а питання вступу до НАТО має вирішувати український народ. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив перший Президент України Леонід Кравчук, передає кореспондент «Обозревателя».

Видео дня

Кравчук повідомив, що кардинально не змінював свою позицію щодо вступу України до будь-якого військово-політичного блоку й раніше був автором одного із законопроектів про державний нейтралітет. Але пізніше, як каже він, провівши консультацію з високими політиками й послами, зрозумів, що державний нейтралітет не може бути підтриманий лише однією Росією, це неадекватно.

«Я заявив, що сьогодні Україна не може мати нейтралітету, не маючи підтримки ззовні. У Європі є одна така структура, і це НАТО», - сказав він.

Також Леонід Кравчук із подивом висловився про позицію нардепа Нестора Шуфрича, який зараз є борцем проти вступу України до НАТО. Коментуючи це й інші питання, Кравчук сказав: «Останнім часом Шуфрич робить фантастичні дії, не знаю, що з ним відбувається», - сказав він.