newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Медведєва готується замах? Сценарій

138
На Медведєва готується замах? Сценарій

В Інтернеті з'явилася інформація про нібито підготовлюваний замах на нового президента Російської Федерації Дмитра Медведєва. Про це передає з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах КавказЦентр.

Видео дня

За інформацією видання, вбивство Медведєва організовується крилом «силовиків» у оточенні Володимира Путіна з метою отримання законних причин для збереження колишнього політичного режиму й верхівки чиновницького апарату. Злочин доручено організувати президенту Чечні Рамзану Кадирову. Загальне прикриття операції здійснює директор ФСБ РФ, генерал армії Микола Патрушев. Ключовою фігурою змови є родич Кадирова Адам Демільханов, один з найбільш відданих Кадирову людей.

За наведеною інформацією, підготовка до ліквідації Дмитра Медведєва йде з осені 2007 року. Саме тоді було ухвалено рішення легалізувати Адама Демільханова в Москві, забезпечивши йому свободу дій.

Із цією метою Адама Демільханова було недавно «вибрано» до Держдуми РФ і призначено заступником керівника комітету Держдуми з питань безпеки. Статус заступника одного з ключових комітетів Держдуми, підстрахований куратором Патрушева, дозволяє Демільханову діяти вільно й без побоювань.

«Визначено виконавця вбивства. Про нього відома така інформація. Це один з учасників війни в Чечні серед військовослужбовців колишніх Збройних Сил ЧРІ. Вважається зниклим без вісті. Відомо, що ця людина певний час (імовірно в 2000 - 2001 роках) перебувала в Панкісі (Грузія) в складі загону Хамзата Гелаєва», - пишуть автори матеріалу.

Нагадаємо, що наприкінці 2007 року низка західних ЗМІ повідомила про нібито підготовлюваний замах на Володимира Путіна. Путіна нібито мав застрелити снайпер під час виходу з храму на Різдво. Після появи таких публікацій президент РФ вирушив на Святвечір у глибинку.