newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Червоненко і Жванія чекають поповнення

294
Червоненко і Жванія чекають поповнення

Сім'ю Євгена Червоненка, екс-губернатора Запорізької області, а нині головного з Євро-2012 в уряді Юлії Тимошенко, чекає поповнення - приблизно через місяць його нова дружина Ніна народить йому сина. Хлопчик з'явиться на світ не в якійсь там закордонній клініці, а в звичайному київському пологовому будинку. Євген Альфредович, правда, не уточнив, у якому саме, передає "Сегодня".

Видео дня

"Такий вибір я зробив, тому що вірю в професіоналізм наших лікарів, які мають щоденну практику, а не чекають багатих клієнтів".

Нагадаємо, що дружина його колеги по "Нашій Україні" Олександра Третьякова народила недавно двійнят в одній з французьких клінік. До речі, зараз чекає поповнення в сім'ї й інший соратник Червоненка - Давид Жванія.

Про вагітність дружини екс-губернатора публіка дізналася буквально днями, коли подружжя з'явилося на дні народження Бориса Мойсеєва в ресторані київського готелю "Прем'єр-палас". Округлений живіт Ніни говорив сам за себе. "Донині вагітність дружини я намагався приховувати, щоб не наврочили", — сказав нам Червоненко.

Новонародженого назвуть на честь діда — Альфредом.

"Я дуже цього хочу, тому в нас у сім'ї не було ніяких дискусій із цього приводу. Мій батько, Альфред Григорович, був видатним вченим-механіком, професором, фахівцем у галузі нелінійного резонансу машин і механізмів. Незважаючи на те, що йому ставили палиці в колеса через єврейське походження, він усе-таки зміг зробити вчену кар'єру в Дніпропетровську, де працював у інституті Академії наук". Зараз Червоненку 48 років, але він сподівається дожити до такого віку, коли в нього з'явиться онук від сина. "Це буде другий Євген Альфредович. Ось мій батько так і не побачив онука. У червні 1997 року він помер від розриву серця. У Києві на відкритті "Орлана" Леонід Кучма сказав йому, що дякує йому за синів - Женю й Ігоря. Від радості, гордості й хвилювання в батька не витримало серце, через 6 днів після заходу, вже повернувшись до Києва, він помер".

Ніна - православна, а Євген Альфредович - іудей. Видання поцікавилося в останнього, якої ж віри буде малюк. "Через 8 днів після народження я, згідно з іудейською традицією, хочу провести обряд обрізання. А там, коли Альфред виросте, то сам вже вибиратиме віру".

Допомагати подружжю виховувати хлопчика буде Людмила Іллівна Червоненко, мама екс-губернатора (вона, до речі, уроджена Маршак і є родичкою класика радянської дитячої літератури Самуїла Яковича Маршака). Мама живе в Києві, але окремо від синів. "Якщо вона Альфреда виховуватиме так само, як і мене, то він отримає хороше виховання. А що ви хочете, щодня займатися по три години англійською і математикою, це хіба погано". Допомагати тату, мамі й бабусі буде й Олександра, донька Євгена Альфредовича від першого шлюбу, якій вже за двадцять. "Тату, я гадаю, що ти тепер будеш щасливий, сказала мені донька, коли дізналася про появу брата".

Красива, пишногруда блондинка потрапила в поле преси минулого року восени, коли вона з'явилася в кампанії Червоненка на Ялтинському ралі. За кілька місяців до цього Євген Альфредович розірвав стосунки зі своєю другою дружиною Маргаритою (вона зараз очолює громадську організацію "Я - сильна", яка захищає права розлучених жінок). "Ніні 37 років, у неї вища освіта. Її син Кирило, якому 13 років, живе разом з нами. Він вже займається картингом. А Альфреду в півроку я обов'язково пошию комбінезон автогонщика".

Забирати дружину з пологового будинку Червоненко приїде разом зі своєю командою "Червоненко-рейсинг" (Олександр Салюк-молодший, Адріан Афтаназів, Валерій Горбань і Євген Леонов, з якими він уклав контракт і зараз готується до Чемпіонату світу) на ралійній машині "Міцубісі еволюшн".

До речі, сина вони з дружиною пестливо називатимуть Альфиком або Фредиком. "В останньому випадку так ласкаво називали мого тата", — сміється Євген Альфредович.