УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Перевізники обіцяють на 25 березня всеукраїнський страйк

306
Перевізники обіцяють на 25 березня всеукраїнський страйк

Виконавчий директор Асоціації перевізників-працедавців "Столиця" Валерій Липецький, повідомив, що на 25 березня заплановане проведення всеукраїнського страйку приватних перевізників, які працюють в режимі маршрутних таксі, якщо їхні вимоги не будуть виконані, повідомляє УНІАН. Щодо сьогоднішнього страйку, то він сказав, що подальші дії перевізників залежатимуть від результатів переговорів.

Видео дня

Нагдаємо, що у центрі Києва обмежено рух транспорту через страйк приватних перевізників маршрутних таксі. Власники розмістили свій рухомий склад по обидва боки проїжджої частини таких центральних вулиць, як Хрещатик, Богдана Хмельницького. Керівники приватних перевізників та водії зібралися біля столичної мерії, де продовжуються переговори з владою міста з вимогою надання можливості підняти тарифи на перевезення. Зокрема, наразі біля мерії розмову ведуть з цього питання начальник головного управління транспорту КМДА Іван Шпильовий та виконавчий директор Асоціації перевізників-працедавців "Столиця" Валерій Липецький.

На звернення журналістів дати коментарі щодо ситуації, вони обіцяють провести окрему прес-конференцію, на якій повідомити про результати перемовин.

14 березня, о 14.00, на сайті «АвтоОбоз» відбудеться веб-конференція голови Всеукраїнської асоціації автоперевізників Віталія Реви, голови профспілки таксистів України Василя Попика, керівника організації перевізників «Столиця» Валерія Липецького, присвячена страйку водіїв столичних маршрутних таксі. Запитання залишайте тут.