УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Експерт знайшов послідовника Косова

192
Експерт знайшов послідовника Косова

Наступним регіоном, який проголосить незалежність, може стати Іракський Курдистан. Про це заявив політолог Дмитро Видрін, повідомляє ИМК.

Видео дня

За словами експерта, курди сьогодні найбільше готові до відділення. «Один випадок – це випадок, два випадки – це тенденція. Тому якщо розпочнеться в світі ланцюгова реакція, то вона розпочнеться не з Косова, а з другої спроби, тоді вже багато, хто думає про ділення і сепаратизм, зрозуміють, що спрацював не випадок, а запрацювала тенденція. Безумовно, Іракський Курдистан сьогодні найбільше готовий до відділення, принаймні, від Іраку. Там є вже уряд, там є міністри, зокрема й міністр закордонних справ, там є власна, замкнута на собі економіка й доброзичливе ставлення США, які, швидше за все, визнають цей регіон», - зазначив політолог.

Дмитро Видрін переконаний, що саме в разі розвитку таких подій розпочнуться процеси, зокрема неприємні й для України, оскільки Туреччина ніколи не визнає незалежність Курдистану.

Політолог переконаний, що виникнення нової держави можливе в разі обрання президентом Сполучених Штатів Барака Обами. «Його обрання означає початок переформатування європейського світу, оскільки американці протягом року підуть з Іраку, й ось тоді варто заглядати в іракський регіон» - зазначив він.

Як повідомляла «Оглядач», 17 лютого парламент Косова прийняв декларацію про незалежність. На сьогодні Косово визнало більше тридцяти держав.