УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бойко стверджує, що нафтогаз уклав договір на газ ціною 321$

228
Бойко стверджує, що нафтогаз уклав договір на газ ціною 321$

Міністр палива і енергетики в опозиційному уряді Юрій Бойко заявляє про наявність контракту між «Нафтогазом України» і «РосУкрЕнерго» на постачання 1,5 млрд. кубометрів газу в січні-лютому цього року за ціною 321 долар за тисячу кубометрів.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це він заявив журналістам після засідання опозиційного уряду.

Він продемонстрував журналістам нібито контракт між «Нафтогазом України» і «РосУкрЕнерго», який датовано 6 березня цього року. При цьому в контракті з боку «Нафтогазу України» стоїть підпис першого заступника голови правління компанії Ігоря Діденка.

За словами Бойка, такий контракт є дуже небезпечним прецедентом, оскільки може свідчити про те, що така сама ціна буде встановлена на газ для України і надалі.

Він зазначив, що на даний момент відсутня будь-яка координація між гілками влади при веденні газових переговорів.

Бойко також висловив думку, що відразу кілька візитів прем`єр-міністра України Тимошенко до Брюсселя свідчать про її намір заручитися підтримкою західних країн на майбутніх президентських виборах. За його словами, це робиться в обмін на пільговий режим приватизації українських підприємств для західних компаній.

«Прем`єр-міністр, намагаючись заручитися підтримкою на президентських виборах, готова покласти українську економіку заради підтримки європейськими країнами», - сказав Ю.БОЙКО.