УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ПР не бачить причин для об'єднання з БЮТ

204
ПР не бачить причин для об'єднання з БЮТ

Народний депутат, член фракції ПР Борис Колесников виключає можливість виходу деяких осіб з партії для участі в створенні нового політичного проекту під керівництвом Віктора Балоги. Про це політик заявив у інтерв'ю журналу Фокус.

Видео дня

Він зазначив, що заяви деяких політиків з цього приводу є «повною нісенітницею». «Нехай ніхто не хвилюється – бізнес ніколи не зрадить інтереси свого краю. Ніхто з Партії регіонів не збирається брати участь у новому політпроекті», - сказав політик.

Колесников також зазначив, що в політиці можна шукати партнерів і стратегічних, і ситуативних, але для цього не обов'язково об'єднуватися в нові проекти. «А де нові проекти мають узяти рейтинг? Ось коли політпроект (не обов'язково Віктора Балоги) набере відсотків 10, пройде до парламенту, тоді можна про щось говорити», - підкреслив Колесников.

Депутат також спростував інформацію про те, що партія має намір об'єднатися з БЮТ з метою оголошення імпічменту президенту. «А що від імпічменту всі стануть жити щасливо й багато», - зазначив він.

Нагадаємо, що 15 лютого Віктор Балога вийшов зі складу партії НУ-НС. 19 лютого лави партії залишило ще п'ятеро народних депутатів. Партію також залишили губернатор Дніпропетровщини Віктор Бондар і голова Херсонської ОДА Борис Силенков.