УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Балога пішов заради Ющенка

Балога пішов заради Ющенка

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога виходить з Народного Союзу «Наша Україна». Про це Балога заявив 15 лютого. За його словами, це рішення ретельно продумане й остаточне.

Видео дня

«З часу заснування партії нас пов’язує багато спільних справ. Ми разом пройшли через напружені виборчі перегони. Ми самовіддано працювали на обрання Віктора Ющенка Главою держави. Ми з нашими партнерами разом виступили проти політичної корупції та узурпації влади і перемогли на дострокових парламентських виборах. «Наша Україна» заручилася високою підтримкою виборців, забезпечила впливові позиції у політичній системі, у владі. Партія має своїх переконаних прихильників по всій країні. У такому результаті є й моя власна частка», - зазначив Балога, повідомляє офіційний сайт Президента.

Всі ефективні можливості, пов’язані з перебуванням глави СП у лавах «Нашої України», повністю вичерпані, зазначив Балога.

«Мій вихід з партії зніме питання співвідношення між моїми функціями як глави Секретаріату Президента і як члена президії НСНУ. Будуть припинені всілякі спекуляції щодо моєї ролі у внутрішньопартійних процесах», - зазначив Балога.

Він також додав, що вірить у здатність «Нашої України» і надалі залишатися потужною, впливовою та авторитетною політичною силою.

«З минулого, навіть недавнього, дивлюся в майбутнє. Нині мій головний мотив – це необхідність розвитку, руху вперед, виходу на нові рівні. Зараз потрібно знаходити новий політичний інструментарій, сучасні форми політичного діалогу, політичної конкуренції та взаємодії. Необхідно відчутно посилити демократичний фланг, забезпечити переваги політичних сил демократичного спрямування над партіями, які намагаються нав’язати суспільству і країні гасла з далекого минулого. Треба підніматися на вищі рівні загальнодержавного мислення, втілювати амбітні програми», - підкреслив Глава Секретаріату Президента.

«Завжди був і буду людиною дії, тому не можу збавляти швидкість власного політичного і громадського життя. Запевняю, що і надалі гратиму активну роль у політиці, як велить мені дух українця та обов’язок патріота. Маю конкретні політичні плани. Упевнений, що вони будуть втілені», - додав Балога.

Він підкреслив, що його участь у політичних процесах буде пов’язана з Віктором Ющенком «як особистістю, людиною високих принципів і благородних цілей».

Балога пішов заради Ющенка