УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Луценко розбереться з бідними й багатими

168
Луценко розбереться з бідними й багатими

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко хоче запровадити для всіх співробітників свого відомства обов'язкову декларацію доходів і витрат, щоб "не виникало питань, чому міліційні полковники їздять на "Porshe Cayenne". Міністр додав, що відповідні зміни до законодавства України вже запропоновано, повідомляє ЛІГА.

Видео дня

Кажучи про реформи в ДАІ, голова МВС вказав, що залишається прихильником створення єдиної патрульної служби (ППС), яка "не ділиться на бідних піхотинців і багатих даїшників". Правда, визнає він, для її створення не вистачає людей. "У Києві їх усього 1,5 тис., а це означає, що на 3 тис. городян припадає один працівник міліції. Це вдвічі менше, ніж у радянські часи. Не вистачає і даїшників", - повідомив він.

За словами Луценка, проблемою залишається і законодавча "обязаловка" міліціонерів працювати на страхові компанії. "Чому київські правоохоронці мають щодня здійснювати 700-800 виїздів, хоч реально вони потрібні лише в 100-120 випадках? Нехай страховики заводять власні підрозділи або платять нам гроші, а ми створимо своє. Але навіщо відривати ДАІ від її прямих обов'язків?" - запитав він.