УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Визначено найрозумнішого школяра України

162
Визначено найрозумнішого школяра України

Харків'янин Руслан Самойлов ушосте отримав приз від Тіни Канделакі.

Видео дня

Восьмого березня сім'я Самойлових зібралася за святковим столом. А приводів було два: відзначали жіночий день і вболівали за Руслана – по телевізору йшла програма «Найрозумніший». Харків'янин впевнено лідирував від самого початку й у результаті виграв. Цю перемогу він присвятив мамі.

Як розповів семикласник, найскладніше – вистояти в другому турі. Тіна Канделакі дуже швидко диктує питання, і за хвилину треба дати найбільшу кількість відповідей. Але харківський школяр виробив свою стратегію.

Подарунок сина до цього жіночого дня Олена Голикова вважає одним з найоригінальніших. Адже для матері немає ціннішого подарунку, ніж успіхи її дитини.

Зараз Руслан посилено вивчає енциклопедії – наприкінці березня треба буде підтверджувати престижне звання «найрозумнішого»

Щоб стати вундеркіндом, не обов'язково весь час сидіти з книжками й ходити в окулярах з товстими стеклами. Руслан, наприклад, встигає і в футбол пограти, і в теніс, поспілкуватися з друзями, залишається навіть час посидіти коло телика й за комп'ютером. Головна порада – знати міру.

Треба, щоб дитина робила те, що їй подобається, - розповідає мама вундеркінда. - А батьки повинні направити, допомогти розставити пріоритети. Руслан, наприклад, навіть читати навчився в три роки. Ми просто показали йому букви в азбуці. І потім підтримували його, купували книги - ті, які він хотів. Дуже важливо захопити дитину розвиваючими іграми. У нас вдома завжди є кросворди, ми ставимо різні запитання один одному, так пам'ять покращується.