Визначено найрозумнішого школяра України
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Визначено найрозумнішого школяра України](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Харків'янин Руслан Самойлов ушосте отримав приз від Тіни Канделакі.
Восьмого березня сім'я Самойлових зібралася за святковим столом. А приводів було два: відзначали жіночий день і вболівали за Руслана – по телевізору йшла програма «Найрозумніший». Харків'янин впевнено лідирував від самого початку й у результаті виграв. Цю перемогу він присвятив мамі.
Як розповів семикласник, найскладніше – вистояти в другому турі. Тіна Канделакі дуже швидко диктує питання, і за хвилину треба дати найбільшу кількість відповідей. Але харківський школяр виробив свою стратегію.
Подарунок сина до цього жіночого дня Олена Голикова вважає одним з найоригінальніших. Адже для матері немає ціннішого подарунку, ніж успіхи її дитини.
Зараз Руслан посилено вивчає енциклопедії – наприкінці березня треба буде підтверджувати престижне звання «найрозумнішого»
Щоб стати вундеркіндом, не обов'язково весь час сидіти з книжками й ходити в окулярах з товстими стеклами. Руслан, наприклад, встигає і в футбол пограти, і в теніс, поспілкуватися з друзями, залишається навіть час посидіти коло телика й за комп'ютером. Головна порада – знати міру.
Треба, щоб дитина робила те, що їй подобається, - розповідає мама вундеркінда. - А батьки повинні направити, допомогти розставити пріоритети. Руслан, наприклад, навіть читати навчився в три роки. Ми просто показали йому букви в азбуці. І потім підтримували його, купували книги - ті, які він хотів. Дуже важливо захопити дитину розвиваючими іграми. У нас вдома завжди є кросворди, ми ставимо різні запитання один одному, так пам'ять покращується.