Тимошенко проводить «альтернативну» зовнішню політику

183
Тимошенко проводить «альтернативну» зовнішню політику

Останні заяви й дії зовнішньополітичного офісу прем'єр-міністра України свідчать про спробу проводити альтернативну зовнішню політику країни. Про це заявив заступник голови Секретаріату Президента України Андрій Гончарук, повідомляє прес-служба глави держави. За його словами, про таке бажання прем'єра свідчать спроби уряду офіційно, зокрема в дипломатичних колах, пов’язати необхідність прийняття антикризових законів зі скасування дострокових парламентських виборів.

Видео дня

Ця позиція, на думку Гончарука, суперечить офіційному курсу держави, оскільки затягування з ухваленням пакету антикризових заходів загрожує Україні подальшим погіршенням економічної ситуації.

"Прикро, що така позиція офісу прем'єр-міністра віддаляє країну від отримання першого траншу кредиту МВФ, якого давно чекає фінансово банківська система. Причому це відбувається в час, коли в державі зупиняються базові галузі економіки й збільшується ризик масового безробіття", - зазначив Гончарук.

Він зазначив, що парламент має в найближчий день без жодних умов прийняти пакет антикризових законів і цим зробити свій внесок у порятунок країни від боргової ями, принаймні так відбувається в інших країнах.