НУ-НС рознесла вдрузки антикризовий план Кабміну

219
НУ-НС рознесла вдрузки антикризовий план Кабміну

У партії НСНУ не сприймають чотири тези із законопроекту про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України. Про це в інтерв'ю журналістам заявила нардеп Ксенія Ляпіна.

Видео дня

"Ми не сприймаємо чотири тези, запропоновані в урядовому законопроекті "Про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України", - сказала вона.

Зокрема, депутат виступає категорично проти зниження соціальних стандартів. "Долати фінансову кризу за рахунок бідних – антиконституційно й аморально".

За її словами, другою неприйнятною тезою в законопроекті є "рейдерські схеми, які пропонується застосовувати до будь-якого банку в Україні".

Крім того, пропрезидентська партія виступає категорично проти надання уряду й Мінфіну «невластивих і неконституційних повноважень».

За словами Ксенії Ляпіної, також НСНУ не погоджується зі зростанням податкового вантажу.

Натомість, за словами депутата, "Народний Союз Наша Україна" пропонуємо "кілька дуже простих речей, зокрема створення Стабілізаційного фонду, збільшення фінансування Фонду гарантування внесків фізичних осіб, що має відновити довіру до банківської системи".

"Ми за те, щоб рятувати банки й отримати кредит МВФ", - сказала вона.

Нагадаємо, що 22 жовтня у Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект "Про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України". За словами Тимошенко, законопроект містить перелік першочергових заходів для утримання фінансової стабільності в країні й недопущення радикального спаду економіки. «Цей закон дозволить нам мати сильну політику, що дозволяє долати кризу», - заявила Юлія Тимошенко.