«Регіонали» вимагають, щоб ГПУ розібралася з БЮТ

219
«Регіонали» вимагають, щоб ГПУ розібралася з БЮТ

Партія регіонів вимагає від ГПУ провести ретельну перевірку дій представників БЮТ у Верховній Раді щодо блокування щитової та системи "Рада".

Видео дня

Також "Регіони" просять розглянути можливість "порушення кримінальної справи стосовно організаторів та учасників цих безчинств у парламенті й притягнення винних до відповідальності".

Нардеп від ПР Олена Лукаш, коментуючи інцидент, назвала блокування системи "Рада" проявом бандитизму. "Відверто бандитські дії представників БЮТ наочно демонструють їх лицемірні спроби під виглядом боротьби з кризою протягнути через Верховну Раду законопроекти, які не мають до неї ніякого відношення", - заявила Лукаш.

Лукаш констатувала, що "в діях представників БЮТ містяться, на нашу думку, ознаки злочинів, передбачених статтями КК: "несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку", "хуліганство", "навмисне знищення або пошкодження майна" ".

Тому Партія регіонів звернулася до Генпрокуратури.

Нагадаємо, що сьогодні спікер ПР Ганна Герман заявила, що депутати від БЮТ блокували систему "Рада". Прес-секретар спікера парламенту Андрій Жигулін на брифінгу підтвердив цю інформацію. Водночас він зазначив, що зараз система працює.