Судова війна за вибори продовжиться у вівторок

255
Судова війна за вибори продовжиться у вівторок

Окружний адміністративний суд міста Києва переніс на вівторок розгляд справи за позовом Блоку Юлії Тимошенко за оскарженням указу Віктора Ющенка про припинення повноважень Верховної Ради й призначення дострокових виборів. Про це заявив головуючий у суді Олег Бачун, інформують РІА "Новости".

Видео дня

За його словами, відповідне рішення було ухвалено у зв'язку з нез'явленням представників Секретаріату Президента

Водночас, суддя зазначив, що 28 жовтня справа розглядатиметься, по суті, незалежно від того, чи з'являться представники відповідача. Засідання суду розпочнеться о 9.00

Про перенесення засідання клопотали й самі представники Блоку Юлії Тимошенко, депутати Верховної Ради Володимир Пилипенко і Валерій Писаренко. За їх словами, за відсутності представників президентського секретаріату й Центральної виборчої комісії неможливо об'єктивно з'ясувати всі обставини справи. "У нас є інформація, що вони мотивують це тим, що Окружний адміністративний суд міста Києва не існує, оскільки був ліквідований президентським указом. Хоч ми бачимо тут представників Генеральної прокуратури України - це означає, що вони вважають цей суд таким, що існує", - зазначив депутат.

Нагадаємо, 8 жовтня в телезверненні до нації Президент України Віктор Ющенко оголосив про розпуск парламенту. 10 жовтня відповідний указ набрав чинності. БЮТ оскаржив це рішення президента, й окружний суд Києва припинив дію указу, але секретаріат Ющенка подав апеляцію, яку розглядає Київський апеляційний адмінсуд міста Києва.