У парках Львова зібрали 42 тонни сміття

534
У парках Львова зібрали 42 тонни сміття

Під час осінньої толоки у парках та зелених зонах Львова було висаджено 685 саджанці дерев та кущів. Крім того, було вивезено 42 тонни побутового та будівельного сміття, - повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Видео дня

Нагадаємо, що таку масштабну толоку для підготовки парків, лісопарків та зелених зон до зимового періоду та висадження саджанців дерев та кущів на їх території за останні роки було організовано вперше. Толокою було охоплено всі 22 об’єкти зеленого господарства, підпорядковані департаменту містобудування. Участь у проведенні толоки взяли 23 заклади професійно-технічної та вищої освіти, працівники ЛКП "Зелений Львів", РЛП "Знесіння", управління екології та благоустрою. Загальна кількість учасників толоки - 694 людини.

Найактивнішими учасниками осінньої толоки були: Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету, Український католицький університет, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва м. Львова, Професійний ліцей харчових технологій.