Ющенко не конфліктує з Тимошенко

204
Ющенко не конфліктує з Тимошенко

Президент Віктор Ющенко стверджує, що в нього немає особистого конфлікту з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, і він не збирається «ставати на коліна» перед жодними політичними силами. Про це він заявив журналістам на виході з будівлі Генеральної прокуратури, повідомляє Лига.

Видео дня

«Якщо ви мене знаєте, то такого конфлікту немає. Знаєте, для мене важливо одне, спілкуючись із будь-яким політиком, - яка його мета? Які цінності нас об'єднують? Даруйте, я самодостатня людина, я на колінах ні перед ким не стоятиму, ні перед однією політичною силою», - заявив президент.

"У мене п'ятеро дітей, двоє онуків. Я знав, за що я міг померти. Я знаю, заради чого я живу. У мене є цінності. Якщо вони не подобаються комусь – це інше питання. Але поки я Президент, я впевнений, що це цінності, які потрібні більше не мені, а вам».

При цьому Ющенку зазначив, що поважає цінності інших людей, які можуть не збігатися з його цінностями. Президент приділив багато уваги питанням історичного вибору України, а також нагадав про те, що лише Блок Юлії Тимошенко в 2006 році не підписав Універсал національної єдності.

При цьому глава держави висловив переконання, що політичні сили мають повернутися до Універсалу національної єдності.