newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Каліфорнія заощадила на електроенергії за 35 років $ 56 млрд

270
Каліфорнія заощадила на електроенергії за 35 років $ 56 млрд

Каліфорнія заощадила на електроенергії за 35 років 56 мільярдів доларів, а також створила за цей час більше 1,5 мільйонів робочих місць, йдеться в доповіді Каліфорнійського університету в Берклі.

Видео дня

Згідно з дослідженням, політика штату, в якій зроблений наголос на енергоефективність, позитивно впливає не тільки на навколишнє середовище, але і на економіку, зазначає агентство Ассошиейтед Прес.

«Енергоефективність дійсно добре впливає на доходи. Енергоефективність справді допомогла нам простимулювати економіку», – заявив професор економіки Каліфорнійського університету в Берклі Девід Роланд-Холст (David Roland-Holst).

Він проаналізував економічні імпульси політики влади штату з початку 1970-х років, які допомогли зробити Каліфорнію найуспішнішим штатом США у галузі енергоефективності. Каліфорнія була одним із перших штатів, які створили стандарти енергоефективності для нових будинків, споруд, а також побутових приладів, таких як холодильники та пральні машини.

«Наразі середньостатистичний каліфорнієць використовує на 40 % менше електроенергії, ніж середньостатистичний американець. Це означає, що 56 мільярдів доларів, які мешканці Каліфорнії могли б витратити на електроенергію з 1972 року до 2006 рік, можна пустити на товари та послуги, які означають нові робочі місця», – йдеться в повідомленні.

Доповідь «Енергоефективність, інновації та створення нових робочих місць у Каліфорнії» також аналізує економічні імпульси нещодавно запропонованого плану скорочення викидів парникових газів в атмосферу протягом 12 років. Згідно з прогнозами Каліфорнійського університету в Берклі, реалізація плану штату, який передбачає заходи з уловлювання викидів і підвищення стандартів енергоефективності, дасть змогу створити до 2020 року 400 тисяч нових робочих місць, пише РИА Новости.