newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Яценюк заявляє, що Верховна Рада "спозорилася"

405
Яценюк заявляє, що Верховна Рада 'спозорилася'

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк заявив, що не зайде до сесійної зали парламенту, доки не буде погоджено порядок денний роботи ВР, і депутати від БЮТ не розблокують трибуну.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це він сказав на засіданні парламенту.

Заходячи в сесійну залу після оголошеної перерви і побачивши заблоковану депутатами-“бютівцями” трибуну та президію, Яценюк зазначив: «Уже напрацювалися, як завжди». Він констатував, що трибуна парламенту заблокована БЮТ. За його словами, блокування трибуни не є чимось новим у роботі ВР.

Спікер вважає, що депутати через блокування роботи ВР знову "спозорилися".

«Якщо думаєте, що такі дії будуть підтримувати електоральні рейтинги, то вони будуть тільки понижувати їх, та й справа не в електоральних рейтингах, а справа в людях», - додав він.

За словами голови ВР, парламентарії, замість того, щоб збільшити до 150 тис. грн. гарантовані суми Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, показали людям «фігуру з трьох пальців».

«Доки не буде погодженого порядку денного і доки не перестанете блокувати трибуну, я в цей зал не зайду», - наголосив Яценюк.

Разом із тим він не закрив ранкове засідання парламенту.

На даний час народні депутати перебувають у сесійній залі, але засідання не проводиться. Фракція БЮТ продовжує блокувати трибуну, президію та урядову ложу.