newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Цитати з Корану затримали вихід гри LittleBigPlanet

234
Цитати з Корану затримали вихід гри LittleBigPlanet

Представники компанії Sony підтвердили інформацію про те, що вона відкликає диски з грою LittleBigPlanet для PlayStation 3 з роздрібного продажу. Як повідомляє Eurogamer, причиною тому стала одна з пісень, що звучить у цьому платформері. Як стало відомо, в ній присутні цитати з Корану, що може образити релігійні почуття мусульман.

Видео дня

У видавництві Sony Computer Entertainment повідомили, що всі копії, які вже наявні в магазинах у всьому світі, замінять виправленими версіями. Компанія вже вжила всіх необхідних для цього заходи, а також принесла вибачення всім тим, кого могла образити поява двох цитат із релігійної книги у відеогрі.

Реліз нової гри мав відбутися вже на цьому тижні, проте тепер видавництву доведеться затримати вихід LittleBigPlanet. У компанії заявили, що в Північній Америці проект буде відкладений лише на тиждень. Мешканці цього регіону одержать виправлену версію гри 27 жовтня поточного року. Інформації про вихід LittleBigPlanet в інших країнах поки немає.

Розробкою LittleBigPlanet займається студія Media Molecule. Гра є платформером, що дає змогу геймерам не тільки досліджувати запропоновані рівні, але і створювати свої власні. Надалі результати своєї творчості можна викласти в мережу, завдяки чому з ними зможуть познайомитися інші геймери, пише Lenta.ru.