newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

СБУ перевіряє «самоволку» Луценка в суді

198
СБУ перевіряє «самоволку» Луценка в суді

17 жовтня ц. р. Служба безпеки України передала до Генеральної прокуратури України матеріали для порушення кримінальної справи у зв'язку з подіями, що відбулися 11 жовтня в Київському апеляційному адміністративному суді.

Видео дня

Як повідомили в прес-службі СБУ, за дорученням Генпрокуратури Службою безпеки проведено перевірку звернення судді Усенко В.Г. з приводу блокування сторонніми особами суддів Київського апеляційного адміністративного суду в дорадчій кімнаті під час розгляду апеляційної скарги.

У ході перевірки виявлено й задокументовано факти втручання сторонніх осіб у діяльність суду й перешкоджання ними виконання суддями своїх службових обов'язків. У цих діях містяться ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 376 ККУ (втручання в діяльність судових органів).

Окрім цього, під час перевірки встановлено, що блокування роботи суду спецпідрозділами міліції «Грифон» і «Беркут» відбувалося за особистою вказівкою міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що зафіксовано в свідченнях свідків.

В. о. голови СБ України Валентин Наливайченко наполягатиме, щоб результати розслідування справи стали відомі громадськості й отримали належну правову оцінку в суді.