Журналістка «Обозревателя» відреагувала на Ахметова

Журналістка «Обозревателя» відреагувала на Ахметова

Журналістка «Обозревателя» Тетяна Чорновіл, проти якої особисто позивався Ринат Ахметов, заявила, що вона не отримувала запрошення на судове засідання Лондонського суду.

Видео дня

«Чому так сталося – невідомо. Але це підло і нечесно, що я не змогла захистити свою публікацію, і судове засідання відбулося без відома «Обозревателя», - сказала Чорновіл.

За словами журналістки, є нечесним і сам факт подання адвокатами Ахметова позову в Лондонський суд, адже українські журналісти не мають фінансових можливостей захищати свої публікації так далеко від рідної країни.

«Зате в мене достатньо коштів, щоб ще один раз з’їздити в район Донецька, де починав свою кар’єру Ринат Ахметов, щоб зробити новий матеріал. На цей раз я буду використовувати відеокамеру для того, щоби було неможливо адвокатам Ахметова назвати матеріал «брехнею», - заявила журналістка.

Вона додала, що в неї вистачить коштів навіть на десяток поїздок у Донецьк, щоб зафіксувати на відео спогади земляків Ахметова про його дитинство та молодість.

Нагадаємо, Ринат Ахметов подав у Вищий суд правосуддя (Лондон) позив проти інтернет-видання «Обозреватель».

Вищий суд правосуддя визнав неправдивою інформацію, що була опублікована на сайті

В свою чергу інтернет-видання не було повідомлене про судове засідання і жодного разу не запрошувалося на розгляд судового розгляду.