Мороз натякає, що вибух на газопроводі організували опоненти

198
Мороз натякає, що вибух на газопроводі організували опоненти

Голова Верховної Ради Олександр Мороз, зустрічаючись з представниками Робочої групи від коаліції, закликав їх відстоювати позицію не коаліції чи фракції, а «правди і Конституції», оскільки лише на цьому підґрунті можливе досягнення компромісу.

Видео дня

Про це він заявив у Верховній Раді.

Мороз переконаний, що політична ситуація в країні складна, хоча й створена штучно. Однак, це штучне підтримання політичної кризи «іноді переходить усі межі». Зокрема, «політичним саботажем» Мороз назвав як теракт з потягом, так і вчорашню аварію на газопроводі. Він також зауважив, що «ніщо тайне не є безкінечно тайним».

Мороз висловив сподівання, що СБУ, розслідуючи обидві аварії, буде поза політикою. Він розкритикував Президента разом з його Адміністрацією та опозицію за те, що проведенням перевиборів вони фактично можуть зірвати хід підготовки до проведення засідання ПАРЄ в Україні, яке має відбутися в липні, а також підготовку до Євро-2012.

Мороз додав, що підхід коаліції залишається незмінним — «Конституція і закон в основі всього».

Нагадаємо, 7 травня на транзитному газопроводі «Уренгой — Помари — Ужгород» стався вибух газу з послідуючим горінням.

У ніч на третє травня біля станції Росава на Київщині під час руху «Столичного експресу» зійшли з рейок п'ять вагонів та локомотив. Травм зазнали четверо пасажирів. Як пояснило наступного дня керівництво «Укразалізнці», тоді дивом удалося уникнути зіткнення і великих людських жертв.