Бойко відзвітував перед Європою за вибух газопроводу

Бойко відзвітував перед Європою за вибух газопроводу

У вівторок, 15 квітня, відбулася телефонна розмова між Міністром палива та енергетики України Юрієм Бойко та комісаром Єврокомісії з питань енергетики Андрісом Пієбалгсом, під час якої Міністр проінформував єврокомісара про хід відновлювальних робіт на пошкодженій ділянці газогону «Уренгой-Помари-Ужгород».

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Міністерства палива та енергетики України.

Бойко повідомив комісару про заходи, вжиті урядовою робочою групою з відновлення функціонування газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», остаточні висновки якої щодо причин виникнення аварії будуть повідомлені додатково.

Також у ході розмови міністр підтвердив зацікавленість Мінпаливенерго у створенні власного LNG-терміналу з перевалки стиснутого природного газу. Нині триває розробка пакету необхідних документів та економічне обґрунтування проекту.

Крім того, сторони обговорили проведення реформ в Україні в сфері електроенергетики та газу, в т.ч. інтеграцію української об’єднаної енергетичної системи до європейської енергетичної системи, стан модернізації транзитної газотранспортної мережі України, а також перспективи роботи Міжрегіонального метрологічного центру в м. Боярка.

Нагадаємо, вибух на магістральному газопроводі «Уренгой — Помари — Ужгород» відбувся вдень 7 травня біля компресорної станції Ставіще Богуславського району Київської області, внаслідок чого відбулася розгерметизація ділянки газопроводу.