Тимошенко погрожує вийти з переговорів

210
Тимошенко погрожує вийти з переговорів

Юлія Тимошенко звинувачує коаліційні сили в затягуванні часу.

Видео дня

фото PHLПро це Тимошенко заявила на з’їзді блоку, що відбувся в понеділок ввечері, 14 травня, повідомили у прес-службі лідера БЮТ.

«Партія регіонів, комуністи і соціалісти не хочуть йти на вибори і роблять все, щоб затягнути час. Але ми працюватимемо на те, щоб вибори відбулися 24 червня або щонайменше 15 липня», — заявила Тимошенко.

«Я хочу вас запевнити, що в секретаріаті Президента робиться все, щоб вибори відбулися 24 червня», — додала вона.

На з’їзді блоку було перезатверджено списки депутатів, які залишилися практично без змін.

Як заявив під час з’їзду Олександр Турчинов, були окремі пропозиції з регіонів, а «за своєю ініціативою» БЮТ «списки не правили, тому вони залишились практично без змін»

Він нагадав, що квота партії «Батьківщина» становить 350 кандидатів, УСДП — 50, ПРП — 50.

Сама Тимошенко після з’їзду заявила, що списки затверджені одноголосно і змін в них не було.

На питання про дату виборів Тимошенко відповіла, що з’їзд орієнтувався на дату 24 червня, «оскільки на сьогодні це єдина дата, визначена указом президента».

«І якщо компромісу не буде знайдено, то 24 червня відбудуться вибори, навіть якщо деякі сили через свої амбіції не хочуть на них йти. Тому що йти на вибори — це не обов’язок, а їхнє право», — заявила Тимошенко.

Що стосується переговорів в рамках робочої групи, Тимошенко не стала прогнозувати їх успішність, а лише відзначила, що середа 16 травня стане контрольною датою в цьому питанні.

«І якщо компромісу не вдасться досягнути, на цьому дебати будуть припинені і всі підуть на вибори 24 червня», — заявила вона.

Тимошенко також висловила впевненість, що після виборів вони швидко сформують коаліцію з «Нашою Україною».

Докладніше про Робочу групу з підготовки дострокових виборів читайте тут.