newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Брата Балоги посадять за контрабандний "мерс"?

1,0 т.
Брата Балоги посадять за контрабандний 'мерс'?

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за фактом контрабандного переміщення Павлом Балогою, братом керівника Секретаріату Президента Віктора Балоги, легкового автомобіля Мерседес Бенц 320 через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Вона нагадує, що цей автомобіль ввезено 13 серпня 1998 року з Угорщини через митний пост „Тиса” Чопської митниці. При цьому митним органам було пред’явлено документи, які містили неправдиві дані щодо вартості автомобіля, яка занижена до 9200 доларів США, хоча, як встановила експертиза, справжня вартість цього автомобіля перевищує 260 тис. грн.

Цікавим є те, що документи, які підтверджують факт контрабанди, а саме оригінали декларації форми МД-7, контракт, інвойс тощо було виявлено у гаражі одного з гаражно-будівельних кооперативів м. Києва.

Видео дня

З’ясувалося, що ці матеріали виділялися з кримінальної справи на підставі рішення начальника 1-го відділу слідчого управління СБУ Миколи Герасименка для начебто долучення до матеріалів іншої кримінальної справи. Однак насправді вони нікуди не долучалися, а зберігалися у гаражі саме з метою приховування тяжкого злочину.

З огляду на це, Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу стосовно цього працівника СБУ за зловживання ним своїм службовим становищем, внаслідок чого заподіяно істотну шкоду державним інтересам, яка виразилася у підриві авторитету Служби безпеки України, за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 364 Кримінального кодексу України.